emigracja dla każdego poradnik

Ruszyła przedsprzedaż „Emigracji dla Każdego”

Emigracja to jeden z najcięższych kawałków chleba z jakim się spotkasz. Mimo, że nie jest to droga usłana różami zyskać możesz bardzo wiele – nowy start i lepsze życie. Od dzisiaj, dzięki „Emigracji dla Każdego”, możesz znacznie lepiej przygotować się do wyjazdu. Kupując książkę w przedsprzedaży oszczędzasz 15 złotych kosztów dostawy.

Na pytanie „Czy dzisiaj, po latach spędzonych za granicą, podjąłbyś taką samą decyzję?” Znakomita większość osób, które skomentowały post odpowiedziały bez wahania „TAK”, dodając, że wybrałyby się na emigrację dużo szybciej.

Patrzą na emigrację przez pryzmat swoich doświadczeń i marzeń, które udało się im zrealizować. Decyzja o wcześniejszym wyjeździe polega wiec na prostej zasadzie: „Gdybym kiedyś wiedział do, co teraz…”

I to właśnie wiedza o tym, jak przygotować się do emigracji (m.in. mentalnie, organizacyjnie i finansowo) pozwala na spokojnie odpowiedzieć „TAK”.

W sytuacji, gdy dopiero przygotowujesz się do swojego wyjazdu, lub tylko o nim myślisz, wszystko wydaje się przerażające i bardzo odległe.

„Emigracja dla Każdego” powstała z myślą o Tobie

Po latach spędzonych w Irlandii widzę, jak „nowi emigranci” za każdym razem wpadają w te same pułapki. Mimo upływu lat, borykają się z tymi samymi problemami i przeżywają podobne frustracje.

Prowadząc tygodniach polonijny „Nasz Głos” mogłem doradzać jednocześnie wielu osobom w zakresie prawa pracy, opieki społecznej oraz instytucji, które mogą im pomóc w razie kryzysu.

Z jednej strony zastanawiałem się, czy Polacy wyjeżdżający do innych krajów borykają się z podobnymi problemami. Z drugiej strony myślałem o tym, w jaki sposób zebrać doświadczenie zdobyte na emigracji i przekazać je osobom, które są dopiero na początku swojej drogi.

Jak ułatwić im podjęcie rozsądnej decyzji oraz umożliwić dobre przygotowanie się do procesu emigracji bez względu na kraj, do którego planują wyjechać.

Tak narodził się pomysł stworzenia kompleksowego poradnika, który odpowie na najbardziej nurtujące pytania oraz pozwoli przygotować się na emigracyjny „szok”.

emigracja dla każdego

„Emigracja dla Każdego” = 39,90 zł

W okresie przedsprzedaży w skład pakietu wchodzi:

  • Książka „Emigracja dla Każdego” na papierze
  • Odręczny autograf i dedykacja autora
  • Przy zakupie w przedsprzedaży – wysyłka kurierem gratis! (oszczędzasz 15 złotych) – TYLKO NA TERENIE POLSKI
Zamów teraz za 39.90 zł

OPINIE PIERWSZYCH CZYTELNIKÓW

Absolutnie niezbędna pozycja dla każdego, kto myśli o wyjeździe – ze względów zarobkowych, poznawczych, dokształcających czy jakichkolwiek innych. Książka sensownie podzielona tematycznie, pomaga przygotować się do emigracji na wielu płaszczyznach – praktycznej, mentalnej, rodzinnej, zawodowej. Osoby niezdecydowane zrobią sobie podczas lektury swoisty rachunek sumienia i przeanalizują wszelkie „za i przeciw”, osoby zdecydowane mają szansę dużo lepiej się przygotować i nie przeoczyć żadnego ważnego elementu układanki pt. emigracja. Temat szeroko zakreślony, wyczerpująco przedstawiony, dobrze napisany. Ciekawa książka również dla tych, którzy lubią myśleć o emigrantach w kategorii straconych szans i zaprzepaszczonych talentów (czyli mopa i ściery). Piszę ten pochwalny post jako była emigrantka o nadal aktualnych pokusach wyjazdowych. Dzięki za kawał dobrego poradnika w tej arcyciekawej tematyce!

Iwona Słabuszewska-Krauze

Nie sądze, żeby istniały niezbędne książki. Żałuje jednak niezmiernie, że ta nie powstała 4 lata temu – mniej poocierane kostki od emigracyjnej podróży miałabym! I żeby nie bylo: z wieloma rzeczami no..polemizowałabym…, ale…co kraj – to obyczaj, a co człowiek – to myśl. Marcin Klinkosz zrobił – i to jest jednym z najważniejszych atutów tej książki, choć nie jedynym – z niej fachowy, ludzki, oparty na doświadczeniu poradnik!! Zwracam uwagę na „fachowy”!! To nie jest łatwe! Oznacza to wielostronność i rzetelność. Tego tam nie zabrakło! Do tego, biorąc pod uwage fakt – że jest to książka wynikająca z doświadczenia…nie tylko możemy zaufać autorowi… Więcej – możemy zaczerpnąć jego energii, rad i spojrzeć inaczej na siebie!! To jest kolejny walor tej książki! To nie jest poradnik emigranta typu: na takiej i takiej stacji uważaj.. To jest praktyka, doświadczenie, możliwy efekt Waszych wyborów, w zależnosci od drogi myślenia, którą wybierzecie. Marcin pisze: „moze emigracja wcale nie jest Ci potrzebna”- tak. Do niczego nie namawia. Zostawia czytelnika z kolejnym ruchem. Jednak- jeśli on zdecydował się go wykonać – autor daje wskazowki, jak dotrzeć do mety: łatwiej, mądrzej, szybciej, spokojniej!! Teoretycznie i praktycznie bezcenna wiedza. Marcin Klinkosz nią się dzieli!! I to w fajny, miły w odbiorze literackim sposób!!  Nie skorzystac? Głupotą byloby… Lepiej wykorzystać do ostatniego zdania!! No i podziękować!! Ja to własnie czynię! Wiem, że wiele wskazówek jeszcze mi sie przyda – mimo, że pierwszy krok już za mną. Dzięki!!

Katarzyna Kwiatek

Serdecznie Wam wszystkim polecam książkę napisaną przez Marcina Klinkosza, który w pigułce opisuje emigracje a tak naprawdę to taki niezbędnik emigranta. Wskazówki co należy uczynić aby emigracja była bardziej przyjazna, albo jakich błędów uniknąć aby nie zakończyła się klęską. Na przykładzie Marcina można zobaczyć jak połączyć pracę w obcym kraju z pasją, edukacją zwłaszcza kiedy ma się rodzinę. Dzisiaj emigracja ma zupełnie inne znaczenie ale to wszystko znajdziecie w książce. Bardzo polecam.

Bogdan Węgrzynek

Znakomita lektura dla tych, którzy myśla nad wyjazdem za granicę. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje, jakie należałoby rozważyć przed wyjazdem. Porady opisane są na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji, co jest bardzo pomocne przy podjęciu decyzji o emigracji. Warto ją przeczytać, ponieważ sensownie odpowiada na nurtujące nas pytania. Nie trać czasu i przeczytaj ją. Gorąco polecam

Agata Wolonsewicz

Miałem okazję zapoznać się książką jeszcze przed korektą i już wtedy była bardzo dobra. W moim przypadku książka stanowiła jedynie weryfikację przebytej przeze mnie drogi, ponieważ 1.5 roku temu wyjechałem z Polski. Zdecydowana większość informacji zawartych w książce pokrywa się z tym co samemu doświadczyłem. Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem, przeczytaj książkę – rozwiejesz wiele wątpliwości i możliwe, że podejmiesz decyzję o wyjeździe (lub pozostaniu w Polsce).

Maciej Wilgucki

Świetna książka nie tylko dla tych, którzy już zaczęli przygotowania do wyjazdu ale też dla tych, którzy myślą o emigracji z pewną nieśmiałością. W książce znajdziecie chyba wszystko o czym powinniście wiedzieć i pamiętać. „Emigracja…” to książka, która ma swoją dynamikę. Ta z kolei sprawia, że masz ochotę brać byka za rogi i ruszać w drogę. Nie czekajcie i walczcie o swoje marzenia. Gorąco polecam.

Wiola Kozłowska

 

Kup Teraz i NIE Płać za Dostawę 

„Emigracja dla Każdego” jest już w drukarni. Oficjalna sprzedaż książki ruszy 24 czerwca. Ty już teraz możesz kupić swój egzemplarz lub sprezentować go znajomemu, który myśli o wyjeździe. Promocja potrwa do godziny 19.33 w czwartek 21 czerwca.

Kupując książkę w przedsprzedaży oszczędzasz również 15 złotych kosztów dostawy (na razie dystrybucja będzie prowadzona jedynie na terenie Polski).

Swój egzemplarz z dedykacją otrzymasz po 24 czerwca

Kupując poradnik „Emigracja dla Każdego” dokładasz również swoją cegiełkę do akcji „Pajacyk”, która wspiera niedożywione dzieci.

1 sprzedana książka = 1 posiłek dla dziecka

emigracja dla każdego pajacyk
emigracja dla każdego

„Emigracja dla Każdego” = 39,90 zł

W okresie przedsprzedaży w skład pakietu wchodzi:

  • Książka „Emigracja dla Każdego” na papierze
  • Odręczny autograf i dedykacja autora
  • Przy zakupie w przedsprzedaży – wysyłka kurierem gratis! (oszczędzasz 15 złotych) – TYLKO NA TERENIE POLSKI
Zamów teraz za 39.90 zł

Pobierz Darmowy Rozdział

Planujesz wyjazd za granicę? Pobierz darmowy rozdział poradnika, który powstał właśnie z myślą o Tobie! Wpisz swoje dane kontaktowe, aby otrzymać bezpłatnie rozdział książki na swoją skrzynkę e-mail. Zero spamu – tylko informacje o nowych wpisach. W każdej chwili możesz wypisać się z newslettera.

Tylko informacje związane z emigracją. Możesz się wypisac w każdej chwili Powered by ConvertKit
2018-06-13T20:19:13+00:00

About the Author:

Leave A Comment